Budowa domów

Hasło sloganowe: 
DOMTAŃSZY
ODMIESZKANIA
Budowa domu to bardzo odpowiedzialne zadanie. Ponieważ jest wiele zawiłości, szczegółów i detali na poszczególnych etapach budowy, która tak naprawdę zaczyna się od zebrania różnego rodzaju dokumentów poprzez wybór odpowiedniego projektu, technologii, systemu ogrzewania itd. Dopiero wtedy, kiedy razem zbierzemy i przeanalizujemy wszystkie informacje które muszą tworzyć przemyślaną całość możemy podjąć świadomą decyzję o wybudowaniu domu energooszczędnego.

A my to wszystko robimy na co dzień, profesjonalnie z pasją i zaangażowaniem.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?
ACT DOM wykonuje kompleksowe usługi związane z budowami domów od pomysłu do realizacji całego projetku. Oferujemy budowy domów jednorodzinnych i budynków użyteczności publicznej w stanie deweloperskim lub "pod klucz". W zależności od wymagań i updobań inwestora wykonujemy domy w technologi szkieletu drewnianego lub w technologii tradycyjnej. W  szkielecie drewnianym opieramy się na gotowych elementach prefabrykowanych, co znacznie podnosi precyzję wykonanai takich obiektów i skraca czas realizacji. Oferujemy również budowę domów w technologii tradycyjnej murowanej również z możliwością wykorzystania gotowych elementów prefabrykowanych. Stawiamy domy na działkach inwestora lub na działkach które sami posiadamy.

Zajmujemy się tym na codzień, dlatego warto powierzyć budowę domu profesionalistom, oszczędzając przy tym czas i pieniądze, a budowa stanie się przyjemnością i miłym doświadczeniem.