Łódź - Świętokrzyska

Hasło sloganowe: 
DOMNAMIARĘ
TWOICHOCZEKIWAŃ
W zacisznym miejscu w enklawie zieleni gdzie otware pola z rozległym horyzontem raczą nas przepięknymi widokami o zachodzie słońca, czy poranną kawą na tarasie.
Dom zaprojektowany indywidualnie ze wszystkomi dostępnymi systemami ineligentnego domu.
Nagłośnienie ogrodowe i sufitowe w każdym pomieszczeniu. Podczas kompieli słuchamy ulubionej muzyki czy zamiast budzika słyszymy z głośników ulubioną piosenkę czy stacje radiową. Przechodząć pomiędzy pomieszczeniami muzyka podąża za nami. Sterowanie oświetleniem dające wymierne oszczędności i funkcjonalność. Podzczas poruszania się po domu oświetlenie samo załacza się tam gdzie idziemy a w nocy jest przyciemnone aby nas nie wybudzało światło.  Wideo - Domofon z przekierowaniem na telefon komórkowy, kiedy nie ma nas w domu możemy kontrolować na podglądzie z kamer co się dzieje na posesji. Rolety elektryczne dające bezpieczeństwo cDom posiada system wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła - Rekuperację i klimatyzację co podnosi komfort użytkowania.
Ogród sam się podlewa dzięki zaprogramowanym zraszacżom które są schpwane w ziemi a trawa zostaje koszona przez kosiarkę automatyczną. A my dziei temu możemy się relaksować i rozkoszować przebywaniem w ogodzie czy na tarasie.
Przy domu garaż o pow. 35 m2 i wiata 49 m2 do których prowadzi podgrzewany podjazd razem z podgrzewanym chodnikiem aby w zimowe dni nie tacić czasu na odśnieżanie i bezpiecznie przechodzić po chodniku. 
Niskie koszty ogrzewania dzięki zastosowanemu ineligentnemu systemowi ogrzwania akumulacyjnego. 
Na parterze bardzo duży i przestronny salon z jadalnią 45 m2 i kuchnią.ok 15 m2 4 Sypialnie po ok 12 - 13 m2, oraz jedna sypialnia z garderobą i łazienką, 2 Łazieki i 2 Toalety. Do dyspozycji jest też przestronne pom. gospodarcze ponad 11 m2. A do odpoczynku reaksu służy poddasze gdzie mamy do dyspozycji otwartą przestrzeń ponad 50 m2 po podłodze z przytulną wykłądziną rozłożoną na miękkim podkładzie.

Komfortowy inteligentny dom energooszczędny o pow. 200,9 m2 użytkowej, a pow. netto to ponad 217 m2 na działce ok 1000 m2
Wybudowany w 2017r.

Cena 1 199 000 


Łódź - Świętokrzyska
Łódź - Świętokrzyska
Łódź - Świętokrzyska
Łódź - Świętokrzyska
Łódź - Świętokrzyska
Łódź - Świętokrzyska