O nas

Hasło sloganowe: 
DOMSZYTYNA
TWOJĄMIARĘ
INTELIGENTNE DOMY ENERGOOSZCZĘDNE

Jeżeli planujesz, bądź też myślisz o budowie domu, to na pewno zadajesz sobie pytanie ile będzie kosztować ogrzewanie. Rozwiązanie tego problemu jest proste, potrzebujesz domu energooszczędnego. Dzięki specjalistycznym technologiom i innowacyjnym rozwiązaniom koszty ogrzewania będą niewielkie.


Nasza firma ACT DOM specjalizuje się w budowie domów energooszczędnych jedno i wielorodzinnych oraz budynków użyteczności publicznej. Oferujemy kompleksową obsługę inwestycji od pomysłu do realizacji. Do naszych klientów podchodzimy indywidualnie, gdyż każdy z nas jest inny – ma inne marzenia, oczekiwania i możliwości. Współpracujemy z kadrą najlepszych architektów by stworzyć dom idealnie pasujący do Państwa oczekiwań.

Nasza oferta obejmuje:
  • Sprzedaż domów jednorodzinnych

Już na etapie projektowania starannie kreujemy optymalne rozwiązania, tak aby przy minimalizacji nakładów otrzymać jak najbardziej energooszczędny dom. W swojej technologii wykonania posiadamy szereg systemów i materiałów, które pozwalają nam tworzyć różnego rodzaju kombinacje uwzględniające Twoje oczekiwania i możliwości. Przy wszystkich stosowanych przez nas rozwiązaniach stawiamy na jakość, niezależnie od środków które mamy do wykorzystania.

Budujemy w technologii tradycyjnej oraz w szkielecie drewnianym. Bazujemy na wieloletnie zdobywanej wiedzy i doświadczeniu sięgając po wypróbowane metody konstrukcyjne, nie zamykając się przy tym na innowacyjne rozwiązania. Posiadamy sprawdzone technologie rzadko spotykane na polskim rynku budowlanym, cieszące się wysokim zastosowaniem na całym świecie. Korzystamy z porad szerokiej kadry specjalistów oraz indywidualnych pomysłów naszych klientów. Swoją działalność opieramy na wysoko wykwalifikowanym ekipom oraz specjalistycznych oprogramowaniach i maszynach. Stawiamy na wysokiej klasy materiały i precyzje wykonania by zagwarantować Państwu jak najwyższą jakość wybudowanych przez nas domów, potwierdzając inwestycję Certyfikatem Domów Energooszczędnych.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą
Bartosz Wrzesiński