Z72 - 74,5 m²

DOMNAMIARĘ
TWOICHOCZEKIWAŃ
Tani w realizacji dom parterowy z dwoma sypialniami i obszernym pokojem dziennym.
Na życzenie możliwość opracowania wersji budowy domu energooszczędnego lub pasywnego.

Dofinansowanie z NFOŚiGW na budowę domu energooszczędnego bądź pasywnego nawet do 50 tyś zł.

Również w ofercie na sprzedaż z działkami w okolicach Łodzi.

Projekt Z72 jest domem parterowym z dachem dwuspadowym. Zaletą tego domu to niesamowita prostota formy, a poprzez połączenie różnych materiałów niepowtarzalny wygląd i charakter całej budowli. Ta propozycja to zarówno niewielkie koszty inwestycji jak i eksploatacji. Idealny dla niewielkiej rodziny lub jako domek wypoczynkowy.

Wejście do domu przykryte daszkiem prowadzi do wygodnej sieni, w której mieszczą się duże i szafy wnękowe. Prostokątny hol stanowi centralny węzeł komunikacyjny domu. Otwarte wejście z holu prowadzi do części dziennej zaprojektowanej po prawej stronie. W salonie umieszczono kominek oraz dwuskrzydłowe drzwi balkonowe prowadzące na taras od strony ogrodu. Obok salonu znalazł się aneks jadalny połączony z kuchnią, z oknem od frontu.

Druga część domu to dwie duże sypialnie i łazienka. W łazience oprócz umywalki, Wc, wanny i prysznica za ścianką usytuowany został wiszący kocioł 2-funkcyjny do ogrzewania wody i pomieszczeń. Takie rozwiązanie pozwala na oszczędność powierzchni, którą trzeba byłoby wygospodarować w przypadku zastosowania kotłowni tradycyjnej.

Powierzchnia użytkowa / netto  74,5 m²
Powierzchnia zabudowy  91,2 m²
Kubatura  197,4 m³
Wysokość  5,4 m
Kąt nachylenia dachu  25°
Powierzchnia dachu  130 m²
Minimalne wymiary działki  szer.17,88m×dług.15,68m
Z72 - 74,5 m²
Z72 - 74,5 m²
Z72 - 74,5 m²
Z72 - 74,5 m²
Z72 - 74,5 m²
Z72 - 74,5 m²
Z72 - 74,5 m²