Zx21 - 210,2 m²

DOMNAMIARĘ
TWOICHOCZEKIWAŃ
Rezydencja o nowoczesnym designie, wysmakowanym detalu z bogatym wnętrzem i garażem.
Na życzenie możliwość opracowania wersji budowy domu energooszczędnego lub pasywnego.

Dofinansowanie z NFOŚiGW na budowę domu energooszczędnego bądź pasywnego nawet do 50 tyś zł.

Również w ofercie na sprzedaż z działkami w okolicach Łodzi.

Projekt Zx21 to wyróżniająca się nowoczesną linią rezydencja rodzinna.

Projekt powstał w oparciu o najnowsze trendy światowe. Jest to dom z wyższej półki, unikalny w skali architektury krajowej. Posiada liczne, wysokie przeszklenia, wtopione w drewniane wykończenia tej doskonałej elewacji. Jego innowacyjna stylistyka zadowoli wszystkich poszukujących oryginalnych rozwiązań.

Wnętrze domu to duże otwarte przenikające się przestrzenie. Reprezentacyjny hol prowadzi wprost na aneks kominkowy w przestronnym salonie. Schody są tu częścią dekoracyjną i dopełniają design wnętrza. Spora kuchnia ma możliwość całkowitego wydzielenia od salonu za pomocą dwuskrzydłowych drzwi. Jadalnia ulokowana została w najbardziej klimatycznym miejscu domu, gdzie okna sięgają od ziemi do samego sufitu! Latem można je rozsunąć aby konsumując, czuć się jak na pikniku. Obok kuchni znajduje się przechodnia spiżaka, która ułatwia rozładowywanie zakupów.  Dzięki dużym przeszkleniom w jadalni i salonie oraz częściowo zadaszonym tarasom, życie rodzinne przeplata się między wnętrzem domu a ogrodem.

Na parterze również znalazły miejsce: dwustanowiskowy garaż, duże pomieszczenie gospodarcze z wejściem z ogrodu, łazienka, spiżarnia, garderoba oraz dodatkowy pokój na np. gabinet. Na piętro prowadzą widoczne z salonu schody. Zaplanowano tutaj strefę prywatną domowników: 4 pokoje, każdy z własną garderobą oraz wygodną łazienkę z wydzieloną pralnią. Panoramiczny taras, który sprawdzi się jako atrakcyjne i urokliwe miejsce do odpoczynku, dostępny jest bezpośrednio z holu.

Zx21 to propozycja dla osób podążających za nowoczesnymi trendami. Wyjątkowy styl i zjawiskowe dodatki sprawiają, że dom jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Unikatowa architektura dla prawdziwych miłośników dobrego smaku.

Powierzchnia użytkowa / netto  210,2 m² / 243,8 m²
Garaż  33,6 m²
Powierzchnia zabudowy  180,4 m²
Kubatura  723 m³
Wysokość  7,6 m
Kąt nachylenia dachu  2°
Powierzchnia dachu  190 m²
Minimalne wymiary działki  szer.23,44m×dług.19,34m
Zx21 - 210,2 m²
Zx21 - 210,2 m²
Zx21 - 210,2 m²
Zx21 - 210,2 m²
Zx21 - 210,2 m²
Zx21 - 210,2 m²
Zx21 - 210,2 m²
Zx21 - 210,2 m²